Pridať položky k jedlu

×

main slider

Dnes máme otvorené do 22:00

Terasa otvorená

Možnosť konzumácie jedál na našej terase s infraohrevom

Terasa otvorená

Vážený zákazníci, s radosťou vám oznamujeme, že je možnosť konzumácie jedál na našej terase. Terasa je prestrešená a vyhrievaná s infražiaričmi. Teplo produkované z infražiaričov vám spríjemní posedenie na našej terase aj v nepriaznivom počasí. Osobný odber jedla bude možný priamo na prevádzke pri bare. Ďakujeme za vašu priazeň. Kolektív Ristorante Emilia

Menu 21.10.2020

Polievka

Hovädzí vývar s pečeňovými haluškami

Hlavné jedlo

1. Losos 150g na grile s čerstvou zeleninou, aioli, bageta - 6.50 €
2. Pečené kuracie stehno s plnkou, ryža, broskyňa - 5.80 €
3. Tvarohová žemľovka s ovocím a penou - 5.70 €
4. Pizza šunkovo šampiňonová - 5.50 €

Odber menu a akcií

Denné menu

Denné menu

Náš jedálny lístok

Náš jedálny lístok
Naša rodinná reštaurácia sa nachádza v srdci Ivanky pri Dunaji. Ponúka tradičnú taliansku kuchyňu obohatenú slovenskými lahôdkami. Je s obľubou vyhľadávaná pre pracovný obed, formálne stretnutia, ako aj pre rodinné posedenie v hlavnej reštaurácii alebo na priestrannej terase s výhľadom na park svätej Rozálie. K dispozícii máte aj voľné Wi-Fi pripojenie na internet.
Priestory reštaurácie Emilia v centre Ivanky pri Dunaji

Chceme vám zaručiť najvyššiu kvalitu jedál á-la-carte. Jedlá pripravujeme načerstvo z dôkladne vybraných surovín od najlepších dodávateľov na trhu.
Naša reštaurácia sa tiež špecializuje na catering. Vieme zabezpečiť súkromnú oslavu pre pár osob alebo eventy a veľké akcie ako sú plesy, kongresy alebo vianočné párty.

Priestory pizzérie Emilia v centre Ivanky pri Dunaji

Pizzéria Emilia sa pýši výrobou najlepších pizza špecialít v okolí Bratislavy. Vieme, že veľmi dôležitú úlohu pri príprave pizze zohráva správna pec. Preto sme vsadili na tradičnú pec z Talianskej Modeni. Vďaka tomu naša pizza vyniká jemnou vôňou ohňa. Tak, ako aj v najlepších talianskych pizzeriach, aj u nás sa v peci na pizzu kúri výhradne bukovým drevom.

Naša galéria
Okrem kulinárskych špecialít, exkluzívnych vín a našej lahodnej kávy Emilia u nás nájdete príjemnú atmosféru pre rodinné posedenie v hlavnej reštaurácii alebo na priestrannej terase s výhľadom na park svätej Rozálie.
Kuchár reštaurácie a pizzérrie Emilia v Ivanke pri Dunaji